PRASA O POJEMNOŚCI 22L

PRASA O POJEMNOŚCI 22L

Prasa do owoców o pojemności 22l z łożyskiem oporowym.
Stelaże w oferowanych przez naszą firmę prasach są wykonane z profili zamkniętych. Poszczególne elementy spawane profesjonalnymi spawarkami metodą MIG/MAG w osłonie gazów ochronnych. Rama prasy jak również zastosowane w prasach elementy metalowe poddane procesowi piaskowania, a następnie lakierowane metodą proszkową. Technika lakierowania proszkowego pozwala na uzyskanie wysokiej jakości powierzchni lakierniczej, która staje się odporna na zarysowania jak i inne uszkodzenia mechaniczne.

Elementy takie jak kosz prasy i tłoczek wykonujemy z drewna suszonego w profesjonalnej suszarni (wilgotności około 8-12%). Tłok składa się z dwóch warstw klejonych z klepek o grubości od 20 do 22mm. Wymienione warstwy są względem siebie obrócone o 90 stopni i dodatkowo skręcone są wkrętami


PRASA 22L AW-22CR

Zastosowane w tej prasie obręcze (3szt) wykonane ze stali chromoniklowej (stal chromoniklowa 1.4301). Wycinane laserowo, po czym walcowane dla uzyskania odpowiedniego kształtu, a następnie spawane plazmowo.
Rodzaj drewna - Dąb, Jesion

PRASA 22L AW-22SB

Zastosowane w tej prasie obręcze (3szt) wykonane z płaskownika. Wycinane metodą laserową, walcowane dla uzyskania kształtu oraz spawane metodą MIG/MAG. Obręcze kosza piaskowane oraz lakierowane proszkowo.
Rodzaj drewna - Dąb, Jesion
Polityka Cookies