Rzetelne opinie o produktach

Klienci korzystający z serwisu mają dostęp do opinii o oferowanych produktach.

Opinie o produktach dostępnych w sklepie www.art.-win.pl pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupu. Publikowane oceny oraz komentarze są weryfikowane przez administratora strony, czy są autentyczne i czy zostały wystawione przez klientów, którzy nabyli oraz używali dany produkt. Fałszywe opinie, które nie są poparte zakupem nie są publikowane.

Sposób sortowania produktów

Sklep internetowy posiada kilka możliwości wyszukiwania towarów, które mają na celu ułatwić klientowi przeglądanie asortymentu. W celu zaprezentowania oferty serwisu zastosowane zostało plasowanie produktu. Głównym parametrem widoczności produktów jest ich popularność.

W menu sklepu internetowego wyodrębniony został podział asortymentu na kategorie. Układ produktów w danej kategorii jest przypadkowy, wyświetlany w kolejności dodanego produktu do asortymentu sklepu. Dodatkowo zostały wyróżnione kategorie służące wyróżnieniu produktu tj . „Nowości”, „Popularne” oraz „Najczęściej kupowane”.


W dziale „Nowości” prezentowane są ostatnio dodane produkty. Dodatkowo przez okres 20dni produkt zostanie oznaczony na miniaturce jako „NOWY”.
W dziale „Popularne” prezentowane są produkty, które szczególnie polecamy ze względu na wysoką jakość. Dodatkowo są to artykuły, które cieszą się popularnością wśród klientów.
W dziale „Najczęściej kupowane” prezentowane są produkty najchętniej wybierane przez klientów, sortowane po największej sprzedaży.