Producent pras do owoców

Firma Art Win to polski producent pras do owoców, który swoim doświadczeniem w branży oraz jakością wyrobu daję gwarancję trwałości i wytrzymałości oferowanych urządzeń.

Nasze wyciskarki przeznaczone są do odsączania nastawów winnych/nalewek, owoców po maceracji,  do uzyskiwania soku z owoców twardych i miękkich (należy pamiętać, że owoce muszą być najpierw rozdrobnione), ale też do odsączania serów czy gotowanej kapusty.

Urządzenia wygodne w użytkowaniu, wykonane solidnie i estetycznie!

W asortymencie między innymi:

*Prasa do jabłek

*Prasa do gruszek

*Prasa do winogron

*Prasa do malin

*Prasa do kapusty (idealne rozwiązanie dla pierogarni)

*Prasa do sera (odsączania serwatki)

Prasy przeznaczone do wyciskania soku z owoców ROZDROBNIONYCH.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyciskarek (różne modele, pojemności, wzory), a także akcesoria i elementy do budowy lub renowacji własnego urządzenia.

Oferujemy prasy z elementami drewnianymi (drewno jesionowe, dębowe oraz bukowe) lub ze stali nierdzewnej, na solidnych stalowych stelażach lakierowanych proszkowo.
Prasy wykonujemy z materiałów najwyższej jakości????, bez korozji i wad. Elementy w większości wycinane są laserowo, przygotowywane na profesjonalnych urządzeniach, co skutkuje precyzją i dokładnością wykonania.

Stawiamy na jakość! Produkt Polski ????????????????????????????????

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi wyrobami Art Win - wśród nich akcesoria outdoorowe (szambury, szpady do szaszłyków, widełki nierdzewne, ruszta) oraz dodatki do domu i ogrodu.
Producent Art Win